KREATYWNE ZDJĘCIA

KREATYWNE ZDJĘCIA

DLA TWOJEJ MARKI

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ PRZY ZLECENIU 

WYKONANIA ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH? 

1. Jedną z najważniejszych i kluczowych kwestii jest dla mnie zrozumienie Państwa potrzeb i oczekiwań jako klienta. Przed wykonaniem  zdjęć luźno porozmawiamy przez e-mail lub telefon, abym dokładnie poznała Państwa potrzeby. Przedstawienie przez Państwa inspirujących zdjęć obrazujących mniej więcej oczekiwania, będą dla mnie pomocne w całym procesie planowania sesji zdjęciowej.

2. Następnie wysyłają Państwo swoje produkty kurierem (lub mogą je Państwo przywieźć do mnie bezpośrednio jeśli są Państwo z Warszawy).

3. Po otrzymaniu produktów planuję sesję zdjęciową, pozyskuję odpowiednie gadżety i rekwizyty, które będą potrzebne do stworzenia konkretnego charakteru i klimatu zdjęć.

4. Po wykonaniu sesji zdjęciowej przesyłam Państwu małe pliki jpg w wersji bez retuszu aby mogli Państwo sami wybrać te zdjęcia, które najbardziej się Państwu podobają (chyba, że wolą Państwo abym to ja wybrała najlepsze według mnie zdjęcia) plus do tego dołączam trzy zdjęcia już po retuszu, tak aby widzieli Państwo jaka będzie różnica przed i po - co zazwyczaj pomaga w wyborze fotografii. Zdjęcia najczęściej przesyłam przez Wetransfer. 

5. Po dokonaniu przez Państwa wyboru zdjęć, przystępuję do retuszu. W zależności od ilości zdjęć i ilości zleceń w danym czasie najczęściej potrzebuję na to od kilku dni do dwóch tygodni. Gotowe zdjęcia w wysokiej jakości również przesyłam przez Wetransfer.  Po wszystkim odbierają Państwo ode mnie swoje produkty.

ILE KOSZTUJĄ ZDJĘCIA PRODUKTOWE ARANŻOWANE?

JAKI JEST KOSZT TAKIEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Każda sesja zdjęciowa jest wyceniana indywidualnie. Wystawiam faktury VAT. Abym wstępnie mogła wycenić sesję dla Państwa bardzo proszę o wiadomość e-mail z informacjami na temat zdjęć, takimi jak:

1.  ilość gotowych zdjęć,

2. pola eksploatacji zdjęć,

3. charakterystyka Państwa produktu,

4. wstępne zarysowanie oczekiwań co do charakteru i wyglądu zdjęć,

5. przybliżonego terminu wykonania sesji zdjęciowej

Na każdą wiadomość staram się odpowiedzieć w przeciągu doby. 

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

CIEKAWE MINIMALISTYCZNE

ZDJĘCIA TWOICH PRODUKTÓW

NIETYPOWA

FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI

_BMB5096-p2m.jpg
57.jpg

ZDJĘCIA PRODUKTOWE

W PLENERZE