top of page
fotograf produktowy warszawa

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ PRZY ZLECENIU 
WYKONANIA ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH? 

+ Jedną z najważniejszych i kluczowych kwestii jest dla mnie zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta. Przed wykonaniem  zdjęć luźno porozmawiamy przez e-mail lub telefon, abym poznała Twoją markę oraz potrzeby.

Przedstawienie przez klienta inspirujących zdjęć obrazujących mniej więcej oczekiwania oraz szczegółowego briefu będą dla mnie pomocne w całym procesie planowania sesji zdjęciowej.

+ Kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły odnośnie charakteru zdjęć stylizowanych, planuję sesję zdjęciową, pozyskuję odpowiednie gadżety i rekwizyty, które będą potrzebne do stworzenia konkretnego klimatu zdjęć.

+ Po podpisaniu umowy wysyłasz swoje produkty kurierem (lub możesz je przywieźć do mnie bezpośrednio jeśli jesteś z Warszawy).

Po wykonaniu sesji zdjęciowej przesyłam małe pliki jpg w wersji bez retuszu abyś mógł sam wybrać te zdjęcia, które najbardziej się Tobie podobają (chyba, że wolisz abym to ja wybrała najlepsze według mnie zdjęcia). Zdjęcia najczęściej przesyłam przez Wetransfer. 

Po dokonaniu wyboru zdjęć, przystępuję do retuszu. Gotowe zdjęcia w wysokiej jakości również przesyłam przez Wetransfer.  Po wykonanym zleceniu odbierasz ode mnie swoje produkty.

ILE KOSZTUJĄ ZDJĘCIA PRODUKTOWE ARANŻOWANE?
JAKI JEST KOSZT TAKIEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Każdą sesję zdjęciową wyceniam indywidualnie. Abym wstępnie mogła wycenić sesję dla Twojej marki bardzo proszę o wiadomość e-mail z informacjami na temat zdjęć, między innymi takimi jak:

ilość gotowych zdjęć,

pola eksploatacji zdjęć,

charakterystyka Twojego produktu oraz pokazanie jak on wygląda,

+ szczegółowy brief lub wstępne zarysowanie oczekiwań co do klimatu i wyglądu zdjęć (mile widziane zdjęcia referencyjne),

przybliżonego terminu wykonania sesji zdjęciowej

Na każdą wiadomość staram się odpowiedzieć w przeciągu doby. Wystawiam faktury VAT.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

fotografproduktowy.jpg

Arganove

Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Justyną. Po bardzo rzeczowym i dogłębnym zbadaniu potrzeb i wizji klienta, wstępnych wizualizacjach czy wszystko się zgadza i czy klient akceptuje koncepcję - natychmiastowo bierze się do pracy. Do każdego produktu podchodzi indywidualnie. Nadesłane prace zawsze są "w punkt" i niepowtarzalne. Wszystkie prace cechuje wysoki profesjonalizm i bardzo duża dokładność. Pani Justyna jest bardzo kreatywna, otwarta na nowe pomysły i koncepcje. Praca z Panią Justyną to czysta przyjemność.

fotografia produktowa warszawa

Filen

Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną. Profesjonalizm Pani Justyny i podejście do Klienta jest na najwyższym poziomie. A do tego efekt prac i poczucie estetyki naprawdę niesamowite. Mimo że moje zlecenie dotyczyło mało fotogenicznych produktów, efekty pracy Pani Justyny były naprawdę rewelacyjne! Pani Justyno! Ogromnie dziękuję za tak udaną współpracę!

zdjęcia produktowe.jpg

Zaufali mi

bottom of page