fotografia produktowa

W fotografii produktowej posiadam kilkuletnie doświadczenie, współpracowałam głównie z firmami kosmetycznymi, wykonywałam zdjęcia na potrzeby ich profili w mediach społecznościowych ale również do katalogów czy na strony www.

 

Zdjęcia typu flatlay czy aranżacje z produktem idealnie znajdują zastosowanie w fotografii produktowej, blogowej, reklamowej ale co najważniejsze – są nieodłącznym sposobem prezentacji przekazu w fotografii lifestylowej, którą twórcy internetowi, blogerzy, a także wszyscy użytkownicy portali społecznościowych... po prostu uwielbiają.

Mogłoby się wydawać, że wykonanie takiego zdjęcia z prostej perspektywy to nic skomplikowanego, jednakże trzeba wziąć pod uwagę fakt, że przygotowanie kadrów ze sporą ilością różnego rodzaju elementów, zaplanowanie wszystkiego, ustawienie odpowiedniego oświetlenia i dbałość o każdy najmniejszy szczegół wbrew pozorom

nie jest już takie proste i czasami zajmuje sporo czasu.

Zdjęcia flatlay opanowały wszystkie portale społecznościowe, dla firm są one idealnym sposobem do reklamowania swoich produktów, pokazywania ich w ciekawych aranżacjach, trafiających w gust swoich odbiorców, a co za tym idzie zachęcając ich do zakupu np kremu nawilżającego :)  Z całą pewnością jest to dużo ciekawszy sposób zaprezentowania swojego produktu niż zwykły packshot - chociaż czasami i takie zdjęcia są potrzebne.

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm