Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Katerina Plotnikova i jej baśniowe fotografie


Patrząc na takie zdjęcia, pierwsze co Wam przychodzi do głowy to... Fotomanipulacja? Fotomontaż? Nic z tych rzeczy! Zdjęcia Kateriny Plotnikovej nie są efektem programów graficznych, są prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju, a przy ich wykonywaniu pomagał po prostu zawodowy treser zwierząt.

Katerina Plotnikova jest rosyjską fotograf, urodziła się w 1987 roku w Moskwie. Fotografią zaczęła się zajmować jak miała 21 lat i od tego właśnie momentu, fotografia jest dla niej wszystkim, najważniejszą rzeczą w jej życiu i to jej się całkowicie poświęca.

"Każdy może stworzyć niesamowity obraz improwizowanej rzeczywistości, kreatywność nic nie kosztuje" – stwierdza Katerina.

Przez wiele lat uczęszczała na zajęcia z rysunku, umiejętności fotograficzne zdobyła na kursach, ukończyła nawet szkołę makijażu, bo jak sama twierdzi, niestety nie ufa wizażystom, ale to jeszcze nie wszystko Katerina również sama przygotowuje całe stylizacje na potrzeby sesji zdjęciowych!

Mimo 9 lat zajmowania się fotografią, Plotnikova nie ma wielkiego doświadczenia z prawdziwymi, profesjonalnymi modelami i modelkami. "Uważam, że o tym czy zdjęcie jest udane nie decyduje doświadczenie modela. Nigdy nie doszło do nieporozumień między mną a moimi amatorskimi modelkami, poza jednym - okazało się, że nie są mrozoodporne. Najważniejsze jest to, aby fotograf nie uważał się za najważniejszą osobę na planie i traktował wszystkich tak samo serio - wtedy powstają najlepsze zdjęcia".

Jak Wam się podobają takie baśniowe zdjęcia? :)

#kobieta #sesjazdjęciowa #Fotograf #modelka #Sztuka

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm