Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Marka Victoria's Secret - pokazała zdjęcia bez Photoshopa


Markę Victoria's Secret zna chyba każdy z Was. Pierwsze skojarzenia? Rewelacyjna bielizna, piękne modelki i... tona Photoshopa. Wszystkie kampanie reklamowe Victoria's Secret są po prostu idealnie perfekcyjne , do tego stopnia, że aż nierealne ;)

Ostatnio w magazynach, telewizji czy w Internecie, mogliście zobaczyć jedną z największych nowości VS, czyli fantasy bra - wart aż 12 milionów złotych, który z dumą reklamuje śliczna Jasmine Tookes.

Pomijając zawrotną wartość bielizny, pomijając urodę modelki, warto zwrócić uwagę, na fakt że zdjęcia promujące fantasy bra nie zostały wyretuszowane - jak to zwykle bywa, zwłaszcza przy tego typu zdjęciach. Na pierwszy rzut oka, każdy może zauważyć, że taka piękność wcale nie jest chodzącym, niedościgniętym ideałem, ma rozstępy na udach i wcale się ich nie wstydzi. Niektórzy spekulują czy brak retuszu na tych zdjęciach jest zamierzonym efektem, czy jedynie przeoczeniem - moim zdaniem firma taka jak VS, nie pozwoliłaby aby takie "przypadkowe niedociągnięcia" miały miejsce. Pokazując zdjęcia bez przytłaczającej ingerencji Photoshopa mogą zyskać dużo więcej klientek na pozostałe swoje produkty.

Wiele osób jeszcze przed sesją zdjęciową, pyta czy aby na pewno wszystkie zdjęcia "przejdą" później przez Photoshopa, czy aby na pewno wszystkie wyliczone mankamenty zostaną poprawione lub nawet usunięte, albo czy da się odjąć tak chociaż z 10 kg wagi...

Retusz sam w sobie jest dobry, pod warunkiem że jest delikatny, nie zmienia modelki czy modela w kogoś zupełnie innego. Zdjęcie często bywa efektem fantazji i marzeń, a nie odzwierciedleniem rzeczywistości..., a jak jest naprawdę i tak każdy widzi ;)

#photoshop #retusz #VictoriasSecret #reklama

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm