top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraJustyna Napiórkowska

Extra Fotoksiążka!


Fotoksiążki - słyszał o nich chyba każdy, w Internecie można znaleźć mnóstwo firm oferujących tego typu usługi, tańsze, droższe, lepsze, gorsze... Niestety w czasach Photoshopa, często można trafić na sporą rozbieżność między zdjęciami produktu na stronie producenta, a tym co przyniesie nam kurier.

Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia takiej fotoksiążki, tak po prostu dla siebie, aby mieć ciekawą pamiątkę ze zdjęć z podróży z moim Narzeczonym. Ostatnio miałam przyjemność przetestować fotoksiążkę od Saal Digital Polska. Wybrałam książkę o wymiarach 28 x 19 (A4 poziomo), w twardej matowej okładce z watowaniem i błyszczącymi stronami w środku.

Kreator Saal Digital Polska jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki temu szybko i bez żadnych problemów mogłam stworzyć swoją wymarzoną fotoksiążkę. Saal Digital Polska mogę również pochwalić za czas realizacji, w dniu w którym złożyłam zamówienie, moja fotoksiążka była już gotowa do wysyłki! Bardzo starannie zapakowana jest wysyłana kurierem z Niemiec - po dwóch dniach była już w moim domu!

Co mogę powiedzieć o samym produkcie? Fotoksiążka - Ideał :) Okładka, papier fotograficzny, kolory - najwyższa jakość.

Jeśli ktoś z Was zastanawia się na zamówieniem takiej fotoksiążki to naprawdę gorąco polecam Saal Digital Polska!

http://www.saal-digital.pl/

https://www.facebook.com/saal.digital.polska/


41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page