Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Extra Fotoksiążka!


Fotoksiążki - słyszał o nich chyba każdy, w Internecie można znaleźć mnóstwo firm oferujących tego typu usługi, tańsze, droższe, lepsze, gorsze... Niestety w czasach Photoshopa, często można trafić na sporą rozbieżność między zdjęciami produktu na stronie producenta, a tym co przyniesie nam kurier.

Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia takiej fotoksiążki, tak po prostu dla siebie, aby mieć ciekawą pamiątkę ze zdjęć z podróży z moim Narzeczonym. Ostatnio miałam przyjemność przetestować fotoksiążkę od Saal Digital Polska. Wybrałam książkę o wymiarach 28 x 19 (A4 poziomo), w twardej matowej okładce z watowaniem i błyszczącymi stronami w środku.

Kreator Saal Digital Polska jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki temu szybko i bez żadnych problemów mogłam stworzyć swoją wymarzoną fotoksiążkę. Saal Digital Polska mogę również pochwalić za czas realizacji, w dniu w którym złożyłam zamówienie, moja fotoksiążka była już gotowa do wysyłki! Bardzo starannie zapakowana jest wysyłana kurierem z Niemiec - po dwóch dniach była już w moim domu!

Co mogę powiedzieć o samym produkcie? Fotoksiążka - Ideał :) Okładka, papier fotograficzny, kolory - najwyższa jakość.

Jeśli ktoś z Was zastanawia się na zamówieniem takiej fotoksiążki to naprawdę gorąco polecam Saal Digital Polska!

http://www.saal-digital.pl/

https://www.facebook.com/saal.digital.polska/


28 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm