Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Anna di Prospero, zauważona dzięki serwisom społecznościowym!


"Myślę, że autoportrety są dobrym sposobem na poznanie siebie i swoich relacji ze światem. Autoportret zmusza do postawienia sobie pytania o to, kim jesteś. Zdaję sobie sprawę, że ten konkretny gatunek fotografii jest często uważany za staroświecki czy nawet banalny, wielu artystów - zwłaszcza kobiety - tworzyło autoportrety w przeszłości. Często też postrzegane są jako narcystyczne, a dodatkowo w czasach Facebooka i Instagrama jest to gatunek błędnie mylony z selfie" – mówi Anna di Prospero.

Anna di Prospero jest przykładem na to jaką wielką siłę i moc oddziaływania mają serwisy społecznościowe, bo właśnie dzięki jednemu z nich została zauważona.

Zobaczcie jej konta społecznościowe:

  • Facebook: https://www.facebook.com/annadiprosperofanpage

  • Instagram: https://www.instagram.com/annadiprospero/

  • Vimeo: https://vimeo.com/annadiprospero

Kim jest Anna di Prospero?

Jest 28-letnią fotografką z Rzymu. Jej oryginalne autoportrety zostały odkryte w 2008 roku, od tego czasu były już wielokrotnie wystawiane i zdobywają prestiżowe nagrody, między innymi:

  • w 2008 roku została wybrana do "FotoGrafia–Rome's International Festival of Photography" do zaprezentowania autorskiej wystawy w Gallerati Gallery,

  • w 2009 roku brała udział w "FotoLeggendo Festival",

  • w 2010 roku została wybrana do międzynarodowego fotograficznego seminarium "Reflexions-Masterclass",

  • w 2011 roku zdobyła nagrodę "Odkrycie Roku" w Lucie Awards 2011.

Autoportrety Anny są doskonale przemyślane i skomponowane, nie ma w nich miejsca na przypadek.

Anna di Prospero studiowała fotografię w Istituto Europeo di Design w Rzymie oraz w School of Visual Arts w Nowym Jorku.

Osobiście bardzo mi się podobają prace tej włoskiej fotografki, myślę że są bardzo oryginalne i niezwykle ciekawe, przedstawiają autoportret z zupełnie nowej, nieoczywistej perspektywy.

Korzystając z okazji, zapraszam Was na moje konta społecznościowe:

  • Facebook: www.facebook.com/justarts1/

  • Instagram: www.instagram.com/just_arts_pl/

Just Arts

Justyna Napiórkowska

#portret #instagram #modelka #Fotograf #autoportert #sesjaplenerowa #zdjęcia

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm