Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Niektórzy mają problem by zapłacić za sesję zdjęciową..., tak z ciekawości... ile dalibyście za pros


Przyjrzyjcie się uważnie poniższemu zdjęciu..., co na nim widzicie?

Tak, dobrze widzicie, to ziemniak, po prostu zwykły ziemniak. Patrzycie na zdjęcie ziemniaka pt."Potato #345 (2010)", które zostało sprzedane jedynie za...

równy milion euro!

Autorem tej fotografii jest Kevin Abosch, zajmujący się głównie robieniem zdjęć portretowych sławnym i bogatym biznesmenom z Doliny Krzemowej w Stanach Zjednoczonych.

O tym fotografie z całą pewnością można powiedzieć dwie rzeczy:

ma swój styl i jest bardzo drogi.

Jeśli ktoś ma ochotę aby Pan Abosch zrobił mu sesję portretową, na charakterystycznym czarnym tle to musi się liczyć z tak małym wydatkiem jak minimum 150 tysięcy dolarów (ceny wahają się do 500 tysięcy dolarów).

Fotograf portretował prezesów Google'a, Facebooka, Twittera czy Apple'a. Znany jest z tego, że zaledwie w kilka sekund potrafi wykonać świetne zdjęcie zapracowanego CEO... i tutaj znane wszystkim powiedzenie "Czas to pieniądz" nabiera jeszcze mocniejszego wyrazu.

Kevin Abosch poza ludźmi świata biznesu fotografował także między innymi takie osoby jak: Johnny Depp, Malala Yousafzai, Bob Geldof, Vanessa Redgrave, Steven Spielberg, Dustin Hoffman, Dennis Hopper, Yoko Ono and Aung San Suu Kyi.

W barwnej i interesującej karierze Aboscha, najciekawsze jest chyba to, że tak naprawdę to sam się nauczył swojego fachu. Nie skończył (nawet nie uczęszczał) do żadnej szkoły fotograficznej, a z wykształcenia jest biologiem...

Można? Można.

#sesjastudyjna #sesjazdjęciowa #Fotografia #Fotograf

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm