Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

"The Quest for the Absolute" - niezwykły cykl zdjęć francuskiego fotografa Benoit Lapray&#


Superman, Batman czy Wonder Woman na łonie natury? Czemu nie!

"Bez wahania wskażę zdjęcie z którego jestem najbardziej dumny - to portret Wonder Woman przy wodospadzie, było to najtrudniejsze ujęcie. Pogoda była naprawdę fatalna, a ja musiałem wspiąć się po mokrych skałach z całym sprzętem. A to jest naprawdę trudne wykonać zdjęcie tak blisko wodospadu, choćby z powodu kropel wody, które mogą uszkodzić sprzęt" – mówi Benoit Lapray.

Cały pomysł na serię "The Quest for the Absolute" pojawił się podczas spaceru w górach Haute-Savoie we francuskich Alpach, gdzie Benoit Lapray mieszkał przez pięć lat.

Zdjęcia super bohaterów, mają niesamowity, nostalgiczny klimat, przedstawiając znane wszystkim postacie z komiksów, w zupełnie innych sceneriach.

Benoit urodził się w 1980 roku w Bourgogne. Od siedmiu lat pracuje jako zawodowy fotograf i retuszer w dwóch studiach. Obecnie mieszka w Paryżu, gdzie działa jako freelancer w fotografii komercyjnej.

Swoją drogą, byłoby fantastycznym (dosłownie i w przenośni) doświadczeniem, zobaczyć któregoś z tych super bohaterów w rzeczywistości np. na spacerze po lesie, prawda? :)

#Fotograf #Fotografia #Historia

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm