Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Chiara Ferragni - od Blogera do Voguera


Można śmiało powiedzieć, że jest to historyczna chwila w świecie mody! Młoda włoszka, autorka bloga "The Blonde Salad", trafiła na kwietniową okładkę hiszpańskiego Vogue'a uznawanego za biblię mody.

Chiara Ferragni swoją przygodę z blogiem rozpoczęła w październiku 2009 roku - dziś jest to jeden z najczęściej odwiedzanych blogów modowych na całym świecie. Poza prowadzeniem bloga, Chiara ma także szereg innych sukcesów, jak chociażby współpracowanie z największymi domami mody, pojawianie się w kampaniach reklamowych (między innymi Louis Vuitton), wydanie własnej książki (również pod tytułem "The Blonde Salad"), zaprojektowanie kolekcji butów i wiele, wiele innych.

Nasza bohaterka jest doskonałym przykładem tego jak świetnie można wykorzystać swój czas, pasję i pomysły, by obróciło się to w prawdziwy biznes i prawdziwe pieniądze. Pięknej włoszce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

#Fotografia #modelka #blogerka #Vogue #moda

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm