Szukaj
  • Justyna Napiórkowska

Allow me to introduce myself! - czyli najlepszy gadżet reklamowy fotografa


Najlepszy ruch marketingowy fotografa jaki widzieliśmy! Fotograf Casey Templeton mieszkający w Richmond w USA, wcześniej nie próbował promować swojej twórczości na jakąś większą skalę, jednak pewnego dnia stwierdził, że chce robić coś więcej, pchnąć swoją karierę do przodu i właśnie w tym celu stworzył rewelacyjny gadżet reklamowy. Aby najlepsze agencje artystyczne zainteresowały się jego pracami, przygotował podarunki, wizytówki w postaci małych paczek - 300 sztuk rozesłał po całym kraju. Reakcje były natychmiastowe i bardzo pozytywne, zrobił świetne pierwsze wrażenie na swoich potencjalnych klientach. Jedna z osób, która otrzymała tą nietypową wizytówkę, powiedziała:

“As an art buyer, I get a lot of little promotional pieces. I am spoiled. BUT, yours was so well put together and well done that I stopped everything I was doing and went to your website. NOT to my surprise your work is just as thoughtful, innovative and touching as your promotional piece. I officially have a work crush on you. Please come and see us so we can put you to work ASAP.:)”

("Jako osoba kupująca sztukę dostaję mnóstwo promocyjnych gadżetów. Twój podarunek był tak świetnie zaprojektowany, stworzony i ułożony, że zatrzymałam się na chwilę, obejrzałam wszystko w pudełku i z chęcią weszłam na twoją stronę. Nie zdziwiłam się, ze twoje prace są tak bardzo przemyślane, innowacyjne i ujmujące, jako zdjęcia promocyjne. Spotkajmy się, jak najszybciej i porozmawiajmy o współpracy :) )"

Mimo, że samo przygotowanie i zaprojektowanie gadżetu reklamowego kosztowało fotografa aż 15 000 $, to myślimy, że naprawdę było warto!

#video #Fotograf #inspiracja

0 wyświetlenia

Copyright © 2020 Justyna Napiórkowska All Right Reserved

 

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Justyna Napiórkowska. 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Fotograf mody Warszawa, Fotografia modowa, zdjęcia modowe, modelki sesje odzieżowe, marki modowe, Sesje studyjne, sesje do gazet, zdjęcia wysokiej jakości, współpraca, Vouge, Joy, ELLE, Glamour, magazyny modowe, zdjęcia na okładkę, sesje plenerowe, TFP, profesjonalne zdjęcia, dla firm